Home arrow Praca - Współpraca
Praca - Współpraca
Pro-Medica Sp. z o. o.
Poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Cała Polska


Przedstawiciel medyczny, przedstawiciel handlowy:
Wymagania: znajomość branży medycznej, wyższe wykształcenie, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy (bez wypadków), mile widziane doświadczenie handlowe w podobnym zakresie
Technik medyczny/ pielęgniarka: Osoby sprawne manualnie, z doświadczeniem w branży medycznej, które chciałyby się szkolić i wykonywać pracę związaną z zastosowaniem diagnostycznym produktów naszej firmy, w szczególności w dziedzinie: polisomnografia, osteoporoza (densytometria przesiewowa), badania USG, zastosowanie respiratorów i wentylacji nieinwazyjnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.


Warszawa


Promotional manager, marketing manager:
Znajomość branży, doświadczenie marketingowe, znajomość języka angielskiego, dobra znajomość oprogramowania biurowego, mile widziana znajomość programów graficznych i web.

Asystentka/ sekretarka:
Doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi programów biurowych, w tym baz danych, podstawy ekonomii i księgowości, miła aparycja i wysoka kultura osobista

Inżynier serwisowy/ pracownik działu serwisu: Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży, płynna znajomość języka angielskiegoTelepraca


Tłumacze:
Duże praktyczne doświadczenie w tłumaczeniu technicznych tekstów medycznych z języka angielskiego.

Graficy/ graficy komputerowi/ webmasterzy: Legitymujący się ciekawym portfolio wykonanych projektów


Zlecenia


Lekarze z doświadczeniem w zakresie: Anestezjologii i intensywnej terapii Nieinwazyjnych metod wentylacji Polisomnografii Ortopedii Medycyny paliatywnej Osteoporozy Menopauzy Wymagane: doświadczenie dydaktyczne i znajomość języka angielskiego

Hostessy: Do obsługi zjazdów i wystaw medycznych na terenie całej Polski.

Poszukujemy firm działających w branży sprzętu medycznego, które zainteresowane są współpracą dystrybucyjną, serwisową i marketingową w zakresie sprzętu oferowanego przez naszą firmę, jak również są zainteresowane współpracą z nowymi producentami zagranicznymi, którzy powierzyli nam znalezienie partnerów dystrybucyjnych.

Poszukujemy prężnie działających i rozwijających się NZOZ, które zainteresowane są rozwojem diagnostyki polisomnograficznej na zasadzie franchising’u.

Zgłoszenia prosimy przesyłać:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

lub listownie:
Pro-Medica Sp. z o.o.
ul. Libijska 10G
03-977 Warszawa


Nie rozpatrujemy zgłoszeń telefonicznych. Prosimy (w przypadku osób fizycznych) o umieszczenie, zgodnie z przepisami następującej formuły:
ANKIETA  (plik do wypełnienia i przesłania z CV)

„Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. Nr 133, Poz. 883 ).”

Odpowiemy tylko na zgłoszenia, które przejdą pozytywnie selekcję wstępną.
 
Advertisement