Home arrow Dla lekarza arrow Medikro - Spirometria
Medikro
Spirometry firmy Medikro: Nano, Pro i Primo, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii. Są to urządzenia kompaktowe, podłączane za pomocą portu USB. Te przenośne urządzenia reprezentują najwyższą dokładność i zaawansowanie technologiczne. Badania są wykonywane za pomocą głowicy SpiroSafe Medikro każda dedykowana dla jednego pacjenta . Jest to jednorazowy pneumotach wraz z obudową , który może być zmieniony w kilka sekund pomiędzy pacjentami, nie wymaga sterylizacji ustnika ani wymiany filtrów. Wyeliminowanie sterylizacji i zmiany filtrów skraca czas badania jednego pacjenta i obniża koszty. SpiroSafe podłączany jest w prosty sposób za pomocą rurki ciśnieniowej Medikro Pressure Tube. Technologia kontroli wibracji poprawia dokładność i rzetelność pomiarów.
 
Medikro Nano – to najmniejszy (jedynie 11g) spirometr. Niezwykle wygodny w użytkowaniu i wytrzymały. Zaleca się użycie zewnętrznej stacji pomiarów atmosferycznych (polecamy Medikro Ambi)

Medikro Pro – to najwyższy poziom zaawansowania technologii wśród spirometrów podłączanych do komputera. Posiada wbudowaną, zintegrowaną stację pogodową dla dokładnego i automatycznego wprowadzenia danych do precyzyjnych obliczeń. Niewielkie urządzenie, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Medikro Primo – dokładny i łatwy w użyciu system, który spełnia wszystkie wymagania ATS / ERS. Generowane raporty można dostosowywać według potrzeb. Tak jak w przypadku Medikro Pro , reprezentuje on najwyższą dokładność pomiarów, rzetelność wyników i wiele możliwości kalkulacji i obrazowania danych. Nie posiada wbudowanej stacji atmosferycznej, jest przystępny cenowo i bardzo trwały.

Oprogramowanie MSS (Medikro Spirometry Software) dostępne także w języku polskim, jest przyjazne dla użytkownika i intuicyjne - przypomina środowisko Windows. Łatwa instalacja zarówno na komputerze jak i w do użytku w sieci LAN. MMS daje możliwość tworzenia spersonalizowanych raportów, eksportu do PDF, ponadto posiada wyszukiwarkę oraz otwartą bazę danych. Dzięki wysokiej dokładności i precyzyjności spełniane są wymagania ATS/ERS 2005, ATS 1994 oraz ERS 1993. MSS dostarcza wiele opcji dla obliczania najlepszego PEF, FEV% i FEF oraz dodatkowe możliwości interpretacji funkcji wentylacji, wyników spirometrii i badania reakcji oskrzelowych. Program posiada grafikę animowaną, niezwykle przydatną przy badaniu dzieci.

 
 
Firma oferuje - sprzęt i oprogramowanie do testów spirometrycznych - Ulotka informacyjn

 

 
Advertisement